Peyami Safa «Dokuzuncu Hariciye Koğuşu»

"Dokuzuncu Hariciye Koğuşu" Peyami SafaYazar(lar) Peyami Safa
Kategori(ler) Roman, Edebiyat, Türk Klasikleri
ISBN 9789754370485
Yıl 2016
Sayfa 112

OKU KITAP INDIR

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Peyami Safa’ın büyüleyici eseri ‘Dokuzuncu Hariciye Koğuşu’, sizi unutulmaz bir maceraya davet ediyor. Bu roman, sadece bir hikayenin ötesine geçiyor, ruhun derinliklerine dokunuyor.

Kahramanlarımız, hastane beklemesinin zorluğunu ve çocukların iç dünyalarını anlatıyor. Acının, umudun, korkunun ve dayanışmanın birleştiği bu mekanda geçen olaylar, sizi sarsacak. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu’ndaki hastaların yaşadığı deneyimler, insanın içsel gücünü ve dayanma kapasitesini sorgulatıyor.

Roman boyunca kendinizi, beyaz gömlekli doktorun odasının kapısının ardında beklerken bulacaksınız. İyot, eter ve diğer tıbbi kokuların sizi sararken, acaba ne olacak diye merak içinde titreyeceksiniz. Operasyon masasının üzerinde yaşanan anlar, insanın içindeki cesareti ve zayıflığını bir arada gösteriyor.

Ancak bu kitap sadece bir hastane hikayesi değil. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, insanın hayatta karşılaştığı zorluklarla başa çıkma ve umudu hiç kaybetmeme gücünü anlatıyor. İçsel yolculuklar, kişisel keşifler ve insan doğasının derinliklerindeki sırlar bu romanda sizi bekliyor.

Peyami Safa, sade ve etkileyici bir dil kullanarak, insanların duygusal ve fiziksel sınırlarını keşfetmeye davet ediyor. ‘Dokuzuncu Hariciye Koğuşu’, hayatın karmaşıklığını ve insanlığın derinliklerini anlamaya yönelik büyülü bir yolculuk sunuyor. Bu kitabı okumak, sadece bir hikayeyi değil, kendinizi keşfetmeyi de vaat ediyor.”


Peyami Safa «Dokuzuncu Hariciye Koğuşu» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir (google drive, yandex disk) veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Peyami Safa «Dokuzuncu Hariciye Koğuşu» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Peyami Safa «Dokuzuncu Hariciye Koğuşu» online kitap pdf türkçe oku

Rate article