dokuzdiyebiri «Gökkuşağındaki Melekler»

dokuzdiyebiri «Gökkuşağındaki Melekler» pdf indirYazar(lar) dokuzdiyebiri
Kategori(ler) Bilimkurgu
Yıl 2023
Sayfa 72

OKU KITAP INDIR

Gökkuşağındaki Melekler kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Evren için geri sayım başladı. Kanetler bir bir gerçekleşmek zorunda. Sevdiği kadın için davet edildiği mekana giden tuhaf bir ailenin tuhaf isimli ortanca çocuğu olan Abel, sevdiği kadına hediye olarak gizemli bir adamdan aldığı gizemli bir aksesuar ile mekana gider. Bu aksesuar sayesinde hayatındaki bir çok yalan ile birlikte annesi ile sevdiği kızın babası arasındaki 20 yıllık bir sırrı öğrenir. Bu sır beraberinde bir sürü sorumluluk getirecektir.

Tuhaf bir ailenin tuhaf isimli ortanca çocuğu olan, okuyucuyu duygudan duyguya sürükleyen ana karakter, yaşadığı maceralar ile bir yandan güldürürken bir yandan da duygulandırıp okuyucuyu düşündürüyor…

İlk başlarda giriş, aile ve olay tanıtımı nedeniyle sıkıcı gibi gözükse de nedeni olayların kendi içinde barındırdığı sırlardır. Ancak sonuna doğru yaklaştığınızda kafanızdaki bütün soru işaretleri yerini büyük bir sürprize bakıyor.

SERİ HAKKINDA

Uzun soluklu, film izliyormuş hissiyatı veren serimizin birinci faz’ının ilk kitabı. Konu farklı kitaplarla bir araya geliyor. Her kitabın karakterleri kendi hikayesini yaşarken bir yandan da diğer kitaplardaki karakterler veya konusu hakkında bilgi sızdırılıyor. Her kitabın sonunda karakterin kendi hikayesinin devamı için veya kendi hikayesiyle bağlantılı, yeni çıkacak başka bir kitap için “After Credit” bilgileri bulunmaktadır. Kitaplarda “cevapsız kaldı” diye düşündüğünüz hiç bir şey aslında cevapsız değil. Onlar bir sonraki kitaplar için bilgi amaçlı yarım bırakılmıştır ve mutlaka başka bir kitapta cevap bulmuş veya bulacaktır.


dokuzdiyebiri «Gökkuşağındaki Melekler» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

dokuzdiyebiri «Gökkuşağındaki Melekler» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

dokuzdiyebiri «Gökkuşağındaki Melekler» online kitap pdf türkçe oku

Rate article