Dilara Özçelik «Ölü Tanrının Şarkısı»

Dilara Özçelik «Ölü Tanrının Şarkısı» pdf indirYazar(lar) Dilara Özçelik
Kategori(ler) Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 235

OKU KITAP INDIR

Ölü Tanrının Şarkısı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Üç kutsal bakire, üç kutsal gelin. Güneş, yalnızca birinin üzerine doğacak Ve onun gelini olacak. İnançsız Mara, hayatı boyunca hazırlanmak zorunda bırakıldığı o önemli gün geldiğinde seçilmeyeceğini ve hep özlemini çektiği gibi sade bir hayatı olacağını hayal ediyordu. Sevdiği adamla evlenerek yaşadığı her şeyi geride bırakacaktı. Ta ki üzerine doğan Güneş, tüm hayallerini yakıp kül edene kadar. Apollon’un Gelini olarak tapınağa gönderildiğinde, kanını ve tüm geleceğini inanmadığı bir Tanrı’ya sunmaktan başka şansı yoktu. Ve onu çağırdı. Ancak gelen, karanlığın içinde karşısında dikilen Tanrı, Apollon değildi. Apollon’un ikiz kardeşi Rae’ydi. Kehanet Tanrısı Rae. Troya’nın Tanrısı Rae. Ölü Tanrı… “Konuş,” dedi ölümsüz sesiyle. Sesi damarlarımda akan kan kadar akışkan ve sıcaktı. “Bana sunduğun şey nedir?” Mara’nın ona sunduğu şey Troya’nın geleceğiydi.


Dilara Özçelik «Ölü Tanrının Şarkısı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dilara Özçelik «Ölü Tanrının Şarkısı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Dilara Özçelik «Ölü Tanrının Şarkısı» online kitap pdf türkçe oku