C.N. Crawford «Dikenler Şehri»

«Dikenler Şehri» C.N. Crawford pdf indirYazar(lar) C.N. Crawford
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2023
Sayfa 272

Dikenler Şehri kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

C.N. Crawford’ın “Dikenler Şehri” adlı kitabı, sizi tehlikeli ve gizem dolu bir maceraya davet ediyor. Ana karakter, bir iblisle karıştırılan ve intikam arzusuyla dolu bir genç kadındır. Bu sıradışı durum, okuyucuyu hikayenin içine çekerken, gerilim dolu bir atmosfer oluşturur.

Hikaye, gizemli bir bar ortamında başlar ve ana karakterin doğum günü şarkısı söylemesiyle heyecan dolu bir yolculuğa başlar. Kaos Lordu olarak tanınan bir iblis, ana karakterle karşılaşır ve ikisi de intikam arayışı içindedir. Ancak, aralarında bir anlaşma yapmak zorunda kalırlar ve bu anlaşma, onları yasak bir şehirde tehlikeli bir maceraya sürükler.

“Dikenler Şehri”, okuyucuyu heyecan verici bir serüvene götürürken, aşk, intikam ve tehlike dolu bir dünyaya adım atmaya davet ediyor. Kaos Lordu’nun gizemli çekiciliği ve tehlikeli cazibesi, okuyucuyu hikayenin içine çekerken, ana karakterin iç çatışmaları ve kararları da merak uyandırıyor.

Eğer gizem dolu bir fantastik maceraya hazırsanız, C.N. Crawford’ın “Dikenler Şehri” adlı kitabını okumalısınız. Bu kitap, sizi soluksuz bir serüvene sürükleyecek ve sayfaları çevirmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız. Penceredeki Kadın, Aramızdaki Kadın ve Trendeki Kız kitaplarını sevenler için “Dikenler Şehri”, yeni bir favori olmaya aday!


C.N. Crawford «Dikenler Şehri» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

C.N. Crawford «Dikenler Şehri» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF