morinocta «DELİ GELİYORUM DEMEZ!!»

«DELİ GELİYORUM DEMEZ!!» morinocta pdf indirYazar(lar) morinocta
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

Oku

DELİ GELİYORUM DEMEZ!! kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“DELİ GELİYORUM DEMEZ!!” adlı romanda, uykusu her şeyden önemli olan bir kızın yaşadığı olaylar anlatılıyor. Kızın evinin yanında yeni bir bina çalışması yapılır ve bu durum kızın uykusunu etkiler. Geceleri uyuyamayan kız, durumu protesto etmek için inşaatı durdurma tehdidinde bulunur. Ancak bu tehdit, bir paragöz CEO tarafından ciddiye alınmaz. İnşaatın durdurulmaması durumunda kızın eylemlerinin ne olacağı belirsizdir. Ancak kızın kararlılığı ve hedefine ulaşma arzusu, romanda merak uyandıran bir atmosfer oluşturur. “DELİ GELİYORUM DEMEZ!!” adlı romanda, karakterler arasındaki çatışma ve belirsizlikle dolu bir hikaye sunulur. Okuyucular, kızın eylemlerinin sonucunu ve inşaatın devam edip etmeyeceğini öğrenmek için romana yönlendirilir. Eğer bu heyecan dolu ve gizemli hikayeye ortak olmak istiyorsanız, “DELİ GELİYORUM DEMEZ!!”i okumaya başlayabilirsiniz.


morinocta «DELİ GELİYORUM DEMEZ!!» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

morinocta «DELİ GELİYORUM DEMEZ!!» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF