André Gide «Dar Kapı»

André Gide «Dar Kapı» pdf okuYazar(lar) André Gide
Kategori(ler) Roman, Dünya Klasikleri, Edebiyat
ISBN 9789752639249
Yıl 2009
Sayfa 160

OKU KITAP INDIR

Dar Kapı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

André Gide’in “Dar Kapı” adlı eseri, insanın ruhunun en derin köşelerine yolculuk yapmanızı sağlayacak büyüleyici bir roman. Bu kitap, aşkın, fedakarlığın, ve erdemin izini sürerken, içsel çatışmaların ve duygusal fırtınaların merkezine sizi çekecek.

Jerome ve Alissa arasındaki karmaşık ilişki, aşkın ne kadar büyük bir güç olduğunu ve insanların aşk uğruna neleri göze alabileceğini sorguluyor. İnsanın saf ve temiz bir şekilde Tanrı’ya dönme arzusuyla nasıl başa çıktığını ve erdemlerin korunmasının ne kadar zorlu bir görev olduğunu keşfedeceksiniz.

André Gide, romanın sayfalarında insanların iç dünyalarına derinlemesine bir bakış sunuyor. Fedakarlık nedir, insan aslında ne için yaşar, ve ilahi aşkın gücü nedir? Bu soruları sorgulayan “Dar Kapı”, okuru düşünmeye ve kendi yaşamını gözden geçirmeye yönlendiren büyüleyici bir eser.

Bu roman, aşkın ve fedakarlığın derinliklerine yolculuk yaparken, André Gide’ın çarpıcı üslubuyla sizi sarsacak ve unutamayacağınız bir deneyim sunacak. “Dar Kapı”, okurlarını içsel keşiflere davet ediyor ve insanın tercihlerinin, yaşamın zorlukları ve içsel çatışmaların nasıl bir araya geldiğini gösteriyor.


André Gide «Dar Kapı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

André Gide «Dar Kapı» книги ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

André Gide «Dar Kapı» online kitap pdf türkçe oku

Rate article