Danielle L. Jensen «Hain Kraliçe»

Danielle L. Jensen «Hain Kraliçe» pdf indirYazar(lar) Danielle L. Jensen
Kategori(ler) Bilimkurgu, Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 384

OKU KITAP INDIR

Hain Kraliçe kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Hain damgası yedikten sonra sürgüne gönderilen Ithicana Kraliçesi Lara, öz babasının ülkeyi işgal ettiğine şahit olmuş fakat yıkımı durdurmak konusunda çaresiz kalmıştı. Eşi Aren’ın savaşta kaçırıldığını öğrendiği anda, babasının onu hayatta tutmasının yalnızca tek bir sebebi olduğunu biliyordu: Hain kızını yakalamak için Ithicana Kralı’nı yem olarak kullanacaktı.

Durum her ne olursa olsun, Lara bu yemi yutmaya fazlasıyla kararlıydı.

Fırtına Denizleri’nde hayatını tehlikeye atarken Ithicana’ya yalnızca kralını serbest bırakmak için gitmemişti. Aynı zamanda da ülkeyi babasının pençelerinden kurtarmak adına yaptığı planı harekete geçirmeye çalışıyordu. Bunu yaparken kralın kendi silahlarını, hayatını kurtardığı kız kardeşlerini kullanacaktı.

Ancak babasının sarayı hem geçilmezdi hem de oyunun içinde Lara’nın sandığından çok daha fazla oyuncu vardı. Taç, krallık ve köprü için verilen bu savaşta, dostlar ve düşmanlar birbirine karışmaya başlamıştı. Lara’nın en büyük düşmanı ise kurtarmaya çabaladığı adamın ta kendisi, ihanet ettiği eşiydi.
Sevdiği her şey tehlikedeyken kim için ve ne için savaştığına karar vermeliydi.
Krallığı için mi? Eşi için mi? Yoksa kendisi için mi?


Danielle L. Jensen «Hain Kraliçe» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Danielle L. Jensen «Hain Kraliçe» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Danielle L. Jensen «Hain Kraliçe» online kitap pdf türkçe oku