Dan Watters «Dünyaya Düşen Adam»

Dan Watters «Dünyaya Düşen Adam» pdf indirYazar(lar) Dan Watters
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 128

Dünyaya Düşen Adam kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Dünyaya Düşen Adam” adlı çizgi roman, gizemli uzaylı Thomas Jerome Newton’un gezegeni Anthea’yı kurtarma misyonunu üstlenmesiyle başlıyor. Kuraklıktan kavrulan bu gezegen için su taşıma görevini üstlenen Newton, ileri teknoloji patentleri satarak insanlar arasında önemli bir konuma gelir. Ancak bu başarıları, onu hükümetin ve rakip bir şirketin hedefi haline getirir.

1976 yapımı kült bilim kurgu filmi “Dünyaya Düşen Adam”ın resmi çizgi roman uyarlaması, Nicholas Roeg’in yönettiği filmdeki hikayeden esinlenerek, Walter Tevis’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Roman, Newton’un dünya yaşamına uyum sağlama ve kendi gezegenine dönme arzusu arasında yaşadığı içsel çatışmayı ele alır.

Kitap, Dan Watters’ın yazdığı ve Dev Pramanik’in çizdiği bir iş birliği olarak karşımıza çıkıyor. Stephen Dalton’ın kitapta yer alan yeni yazısı, filmin yapım sürecine dair ilginç bilgiler sunarken, daha önce hiç yayımlanmamış set fotoğrafları da okurla buluşuyor.

“Dünyaya Düşen Adam” çizgi romanı, bilim kurgu tutkunlarına, film severlere ve orijinal romanın hayranlarına hitap eden bir eser olarak öne çıkıyor.


Dan Watters «Dünyaya Düşen Adam» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dan Watters «Dünyaya Düşen Adam» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF