Damla Akbulut «Acı Çikolata»

Damla Akbulut «Acı Çikolata»Yazar(lar) Damla Akbulut
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 480

Acı Çikolata kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Acı Çikolata”, Damla Akbulut’un kaleminden çıkan, geçmişin gölgeleriyle mücadele eden iki eski aşıkın yeniden kavuşma öyküsünü anlatan etkileyici bir roman. Kitap, yıllar sonra kesişen yollar, unutulmayan anılar ve kırılgan kalpler üzerine derinlemesine bir bakış sunuyor.

İlkim Çetin, uzun yıllar sonra üniversiteye dönerek başarılı bir akademisyen olarak kariyerine devam etmektedir. Ancak geçmiş, unutulmaz hatıralar ve kaybedilen aşklarla doludur. İlkim, hayatını düzene sokmaya çalışırken, geçmişten gelen gölgeler onu eski günlerin acılarına sürüklemektedir.

Emir Feza Dağlı ise, yıllar süren acı ve özlemin ardından, nihayet hayatında bir denge bulduğunu düşünürken, tüm dünyasını altüst eden İlkim ile karşılaşır. Emir, İlkim’e olan hislerini ve geçmişte kalan sorularına cevap arayışını hiçbir zaman bırakmamıştır. İkilinin yolları kesiştiğinde, eski yaraların üzerine tuz basılmış gibi olur, fakat bu kez her şey farklıdır.

“Acı Çikolata”, zamanın acımasız geçişini ve aşkın iyileştirici gücünü yansıtan bir eserdir. İlkim ve Emir, birbirlerinin hayatına yeniden girdiklerinde, yıllar önce yarım kalan hikayelerini tamamlamak zorundadırlar. Geçmişten gelen bu ikinci şans, onları yepyeni bir başlangıca veya tamir edilemez yaralara sürükleyebilir.

Damla Akbulut, “Acı Çikolata”da, karakterlerinin iç dünyasına derinlemesine bir dalış yaparak, okuyucuya insan ruhunun karmaşıklığını ve duygusal bağların gücünü hissettiriyor. İki eski aşık arasındaki çatışma ve çözülme süreci, aşkın zaman ve acılar karşısında nasıl bir sığınak olabileceğini gözler önüne seriyor. Bu duygusal yolculuk, aşkın ve affetmenin kurtarıcı etkisini vurgularken, insanı derinden etkileyen bir anlatı sunuyor.


Damla Akbulut «Acı Çikolata» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Damla Akbulut «Acı Çikolata» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF