Selahattin Demirtaş «Dad»

«Dad» Selahattin Demirtaş pdf indirYazar(lar) Selahattin Demirtaş
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl год
Sayfa 152

Dad kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Selahattin Demirtaş’ın kaleminden çıkan “Dad” adlı öykü kitabı, sıra dışı bir yolculuğa davet ediyor. İstanbul’un çöplüklerinden adliye koridorlarına, lüks villalardan vergi dairelerine kadar uzanan bu benzersiz hikayeler, okurları beklenmedik mekanlar ve olaylarla dolu bir maceraya sürüklüyor.

Kitap, insan ruhunun gizemli derinliklerine dalarken, zaman zaman bilimkurgu ve absürt komediyle de süsleniyor. Okurlar, yanlış anlamalar, ihanetler ve harika fantezilerle örülü düşsel bir cümbüşe katılacaklar. Her bir öyküde, gerçek hayattan kopmayan sürprizler ve duygu dolu anlarla karşılaşacaklar.

Selahattin Demirtaş’ın zengin hayal gücü ve etkileyici anlatımıyla kaleme alınan bu kitap, yaşamın her köşesine sızan olaylar ve karakterlerle okurlarını büyülüyor. “Dad”ı okuyarak, macera dolu bir yolculuğa çıkacak, kitabın etkileyici atmosferine kapılacak ve karakterlerin heyecan verici serüvenlerine tanık olacaksınız. Bu öyküler, okuyucuları soluksuz bırakacak ve onları gerçek hayatın derinliklerine götürecek.


Selahattin Demirtaş «Dad» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Selahattin Demirtaş «Dad» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF