«Dad» Selahattin Demirtaş

«Dad» Selahattin DemirtaşYazar(lar) Selahattin Demirtaş
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl год
Sayfa 152

«Dad» Selahattin Demirtaş için özet (Açıklama)

Selahattin Demirtaş’ın kaleminden çıkan “Dad” adlı öykü kitabı, okurları beklenmedik mekânlar ve olaylarla dolu benzersiz bir yolculuğa davet ediyor. İstanbul çöplüğünden adliye koridorlarına, lüks villalardan vergi dairelerine, ıssız adalardan tımarhanelere kadar uzanan bu sıra dışı hikâyeler, zaman zaman bilimkurgu ve absürt komediyle de süsleniyor.

İnsan ruhunun gizemli dehlizlerine dalan Demirtaş, okurlarını yanlış anlamalarla, ihanetlerle ve harika fantezilerle örülü düşsel bir cümbüşe sürüklüyor. Bu hikâyelerde, hayatın gerçek kokusunu soluyacak ve acı-tatlı kahkahalarla dolu bir maceraya atılacaksınız.

“Dad” kitabını okuyarak, yaşamın her köşesine sızan olaylar ve karakterlerle tanışacak, Selahattin Demirtaş’ın zengin hayal gücünün ve anlatım becerisinin etkisi altında kalacaksınız. Bu öykülerin her birinde, gerçek hayattan kopmayan sürprizler ve duygu dolu anlarla karşılaşacaksınız. Kemerlerinizi bağlayın ve bu eşsiz yolculuğa hazır olun.


Kütüphanemizde «Dad» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Dad» Selahattin Demirtaş PDF E kitap indir

Rate article