Cixin Liu «Üç Cisim Problemi»

Cixin Liu «Üç Cisim Problemi»Yazar(lar) Cixin Liu
Kategori(ler) Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 300

OKU KITAP INDIR

Üç Cisim Problemi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Cixin Liu’nun “Üç Cisim Problemi” adlı romanı, okuyucuları, insanlığın hızla gelişen dünyası ve alternatif gelecek senaryolarına dalmaya davet ediyor. Yapay zekanın gizemleri, uzaylı medeniyetlerle tanışıklık ve yeni kaynaklar için verilen mücadele, olayların sürükleyici ilerleyişiyle birleşerek okuyucuyu etkisi altına alıyor.

Bu eser, Liu’nun “Geçmişin Hatırası” adlı büyüleyici fantezi trilojisinin ilk parçası olarak kendine yer buluyor. Hikaye, teknolojik bir atılımın zirvesinde, “kültürel devrim” olarak adlandırılan bir dönemde Dünya’da geçiyor, okuyucuları zamanda bir yolculuğa çıkarıyor.

“Üç Cisim Problemi” romanı, yüksek derecede gizli bir askeri üste geçer. Burada, galaktik medeniyetler üzerine çalışmalar yapan uzmanlar, uzaylı zekayı bulup onlarla iletişim kurmayı amaçlayan sinyaller gönderirler. Ancak bilim insanları, sinyallerine beklenmedik bir şekilde bir uzaylı ırkından yanıt aldıklarını keşfederler. Bu varlıklar, var olmanın eşiğinde ve Dünya, onların son umudu olarak görülür. Fakat bu ırk, yardım istemek yerine gezegenimizi ele geçirmeyi hedefler.

Durum karmaşıklaşır çünkü Dünya üzerinde, uzaylı ırkı destekleyen gizli bir hareket faaliyet göstermektedir. Bu grubun üyeleri, insanlıktan ve onunla ilişkilendirilen her şeyden nefret ederler. Uzaylıların lütfuna mazhar olmayı umarak, gezegenin liderlerini devirmek için komplolar hazırlarlar.

Dünya’da meydana gelen bu iç çatışma ve insanlık ile tehlikeli uzaylı medeniyeti arasındaki karşılaşma, akıllara durgunluk verecek sonuçlara yol açabilir. Acaba gezegenin sakinleri yuvalarını koruyabilecek mi? “Üç Cisim Problemi”ni portalımızda okuyarak bu heyecan verici soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Liu’nun sürükleyici eserini txt, rtf, fb2, pdf veya epub formatlarında ücretsiz indirme şansına sahipsiniz. Ayrıca, kayıt olmaksızın, dilediğiniz zaman çevrimiçi olarak da okuyabilirsiniz.


Cixin Liu «Üç Cisim Problemi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Cixin Liu «Üç Cisim Problemi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Cixin Liu «Üç Cisim Problemi» online kitap pdf türkçe oku