Burcu Büyükyıldız «Cezayir Menekşesi»

«Cezayir Menekşesi» Burcu Büyükyıldız pdf indirYazar(lar) Burcu Büyükyıldız
Kategori(ler) Roman
Yıl 2017
Sayfa 528

OKU KITAP INDIR

Cezayir Menekşesi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Cezayir Menekşesi”, tutkulu bir aşkın ve kararlılığın öyküsünü anlatan etkileyici bir romandır. Kuzey Doğan, güçlü kişiliği ve karizmasıyla dikkat çeken bir avukattır. Ancak, kalbini ısıtacak birini bulmak konusunda oldukça mesafelidir. Ta ki, karanlık bir gecede Selin Soydan’ın ışıltılı bakışlarına denk gelene kadar. Selin, Kuzey’e karşı derin bir çekim hisseder ve onu elde etmek için planlar yapar.

Ancak, Kuzey’in iç dünyasında sakladığı sırlar ve geçmişte yaşadığı tehlikeler, ikisinin de duygusal bağlarını sarsar. Tutkulu bir aşkın ateşiyle kavrulan bu ikili, kendi içlerindeki savaşı da yaşamak zorundadır. Kuzey, kararlılığını koruyabilecek mi? Selin, Kuzey’i baştan çıkarabilecek mi? Ve geçmişin gölgesindeki tehlikelerle yüzleşirken, ikisi de özgürlüklerine kavuşabilecek mi?

Burcu Büyükyıldız’ın akıcı üslubu ve karakterler arasındaki dinamik ilişkileri ustalıkla işlediği “Cezayir Menekşesi”, okuyucuları büyüleyici bir aşk hikayesine davet ediyor. Tutku, kararlılık ve tehlikelerle dolu bir serüvenin başlangıcını keşfetmek için bu romanı okumalısınız.


Burcu Büyükyıldız «Cezayir Menekşesi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Burcu Büyükyıldız «Cezayir Menekşesi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Burcu Büyükyıldız «Cezayir Menekşesi» online kitap pdf türkçe oku