Adem Güneş «Cezasız Eğitim»

«Cezasız Eğitim» Adem GüneşYazar(lar) Adem Güneş
Kategori(ler) Eğitim
Yıl 2023
Sayfa 288

OKU KITAP INDIR

Cezasız Eğitim kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Cezasız Eğitim” adlı kitap, ünlü pedagog Adem Güneş tarafından kaleme alınmıştır ve çocuk eğitiminde cezanın olumsuz etkilerini anlatır. Peki, çocuklarımızı ceza olmadan nasıl eğitebilir ve onları doğru yola nasıl yönlendirebiliriz? Güneş, bu kitapta tüm bu sorulara yanıt veriyor ve cezasız eğitimin nasıl uygulanabileceğine dair pratik öneriler sunuyor.

Hayatın gerçekleriyle baş etmeleri ve sorumluluk sahibi bireyler olmaları için çocuklarımıza ceza vermek zorunda mıyız? Bu kitap, ebeveynlerin ve öğretmenlerin çocuklarına ceza vermeden, onlara saygı ve sevgiyle yaklaşarak nasıl eğitebileceğini gösteriyor. Ayrıca, çocukların iç dünyalarını anlamaya çalışarak, onların gözünden cezanın nasıl hissettirdiğini de aktarıyor.

Cezasız eğitimin mümkün olduğunu düşünen bir azınlık var ve bu kitap, onların fikirlerini destekleyen somut bilgiler ve deneyimlerle dolu. “Cezasız Eğitim”de, Adem Güneş’in yıllar süren gözlemleri, danışmanlık tecrübeleri ve kendi çocuklarıyla yaşadığı deneyimler yer alıyor.

Acaba çocuklar, cezasız eğitimle daha mutlu ve başarılı olabilir mi? Bu kitapta, eğitimde cezanın yerine geçebilecek alternatif yöntemler ve nasıl uygulanabileceği konusunda bilgilere ulaşabilirsiniz. “Cezasız Eğitim” adlı bu değerli eseri okuyarak, çocuklarınızın yaşamlarına nasıl olumlu bir etki yaratabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Peki, bu kitapta neler öğreneceksiniz ve çocuklarınızın hayatında nasıl bir fark yaratabilirsiniz? Bunu öğrenmek için hemen “Cezasız Eğitim” kitabını okumaya başlayın…


Adem Güneş «Cezasız Eğitim» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Adem Güneş «Cezasız Eğitim» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Adem Güneş «Cezasız Eğitim» online kitap pdf türkçe oku

Rate article