«Cevf-i Leyl Müphem» bekirzade_leman

«Cevf-i Leyl Müphem» bekirzade_lemanYazar(lar) bekirzade_leman
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023

Oku

«Cevf-i Leyl Müphem» bekirzade_leman için özet (Açıklama)

“Cevf-i Leyl Müphem” adlı kitap, bekirzade_leman’ın kaleme aldığı sürükleyici bir aşk hikayesi. Lara, geçmişi hakkında hiçbir şey hatırlamayan bir kadındır ve öldürülmek isteyen adamlardan kaçarken kendisini Gece Yarısı şehrinde bulur. Merih Ferec, bu şehrin hâkimidir ve duygusuz, gaddar ve acımasızdır. Lara, düşmüş olduğu umutsuzlukta sığınması gereken son kişiye sığınır, kendi cellâdına.

Bu kitapta, okuyucular Lara ve Merih’in hikayesine tanıklık ederler. İkili arasında yasak bir birliktelik doğar ve açığa çıkan sırlar, çiğnenen kurallar ve keşfedilen güçlerle dolu bir yolculuk başlar. Yaşadıkları belirsizlikte yollarını bulabilecekler midir?

“Cevf-i Leyl Müphem” adlı kitap, okuyuculara aşk, macera ve gerilim dolu bir dünya sunar. Beklenmedik olaylar ve sürpriz dolu anlarla dolu bu hikaye, okuyucuları bir an olsun bile sıkmadan sayfalar arasında dolaştırır. Merih’in kehribar rengi gözleri ölüm vaat ederken, Lara’nın ruhunda hem ölümü hem de yaşamı barındırdığı gerçeği okuyucuların dikkatini çeker.

“Cevf-i Leyl Müphem” okuyuculara birbirine zıt iki karakterin hikayesini sunarak, aşkın ne kadar güçlü ve hayatın ne kadar belirsiz olduğunu hatırlatır. Okuyucular, bu etkileyici aşk hikayesinin sayfaları arasında kaybolurken, kahramanların karşılaştığı zorluklarla birlikte hayatın kırılganlığına dair yeni bir bakış açısı kazanacaklar.

Eğer tutkulu bir aşk hikayesi ve gerilim dolu bir macera arıyorsanız, “Cevf-i Leyl Müphem” adlı kitap tam size göre. Hemen şimdi bu sürükleyici hikayeyi okuyarak, Lara ve Merih’in dünyasına adım atın.


Kütüphanemizde «Cevf-i Leyl Müphem» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Cevf-i Leyl Müphem» bekirzade_leman PDF E kitap indir

Rate article