«CEBİMDEKİ ASKER» aciicv

«CEBİMDEKİ ASKER» aciicvYazar(lar) aciicv
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

Oku

«CEBİMDEKİ ASKER» aciicv için özet (Açıklama)

“CEBİMDEKİ ASKER” adlı kitap, aciicv tarafından kaleme alınmış bir romandır. Bu roman, eğlence dolu bir başlangıcın beklenmedik bir yanılgıya dönüşme hikayesini anlatıyor. Bu, Başak’ın hikayesi; askerde olan abisine mesajlar atan ve onunla alay eden genç bir kızın hikayesi. Ama ya telefonun diğer ucundaki kişi gerçekten abisi değilse?

Başak’ın komik ve sıradışı mesajları, bir yanılgı sonucu bilinmeyen bir askere ulaşıyor. Peki, bu karışıklığın sonu ne olacak? Başak’ın bu beklenmedik durumu nasıl yöneteceğini ve bu olayın hayatını nasıl değiştireceğini merak ediyorsanız, “CEBİMDEKİ ASKER” tam size göre bir kitap.

Bu roman, okuyucuyu Başak’ın komik ve sürprizlerle dolu dünyasına çekerken, aynı zamanda yanılgıların ve beklenmedik durumların yaşamımızı nasıl değiştirebileceğini gözler önüne seriyor. Ancak, Başak’ın bu hikayede ne gibi maceralarla karşılaşacağını tam olarak öğrenmek için “CEBİMDEKİ ASKER”ı okumanız gerekiyor.

Bu eser, sizi güldürecek, düşündürecek ve belki de hayatın beklenmedik dönemeçlerini yeniden değerlendirmenizi sağlayacak. “CEBİMDEKİ ASKER” ile kendinizi Başak’ın yerine koyun ve yaşadığı bu beklenmedik durumun onu nasıl değiştirdiğini keşfedin. Ancak sonucu öğrenmek için kitabı okumalısınız. Kendinizi bu etkileyici hikayenin içinde bulun ve Başak’ın hayatındaki bu beklenmedik dönemeçle beraber yeni bir serüvene adım atın.


Kütüphanemizde «CEBİMDEKİ ASKER» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«CEBİMDEKİ ASKER» aciicv PDF E kitap indir

Rate article