aciicv «CEBİMDEKİ ASKER»

«CEBİMDEKİ ASKER» aciicv pdf indirYazar(lar) aciicv
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

Oku

CEBİMDEKİ ASKER kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

aciicv tarafından kaleme alınan “CEBİMDEKİ ASKER”, beklenmedik bir yanılgıya dönüşen eğlenceli bir hikayeyi konu ediniyor. Başak, askerde olan abisine mesajlar atan ve onunla alay eden genç bir kız olarak karşımıza çıkıyor. Ancak, Başak’ın mesajları yanlışlıkla bilinmeyen bir askere ulaşıyor. Peki, bu karışıklığın sonu ne olacak? Başak, bu beklenmedik durumu nasıl yönetecek?

“CEBİMDEKİ ASKER”, okuyucuları Başak’ın komik ve sürprizlerle dolu dünyasına davet ederken, aynı zamanda yanılgıların ve beklenmedik durumların hayatımızı nasıl etkileyebileceğini gözler önüne seriyor. Bu roman, sizi güldürecek, düşündürecek ve hayatın beklenmedik dönemeçlerini yeniden değerlendirmenizi sağlayacak.

Başak’ın yaşadığı bu beklenmedik durumun nasıl sonuçlanacağını öğrenmek için “CEBİMDEKİ ASKER”ı okumalısınız. Kendinizi Başak’ın yerine koyun ve yaşadığı bu olayın onu nasıl değiştirdiğini keşfedin. Ancak sonucu öğrenmek için kitabı okumalısınız. Kendinizi bu etkileyici hikayenin içinde bulun ve Başak’ın hayatındaki bu beklenmedik dönemeçle beraber yeni bir serüvene adım atın.


aciicv «CEBİMDEKİ ASKER» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

aciicv «CEBİMDEKİ ASKER» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article