Mert Arık «Çantamdan Fil Çıktı»

«Çantamdan Fil Çıktı» Mert Arık pdf indirYazar(lar) Mert Arık
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2023
Sayfa 64

Çantamdan Fil Çıktı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Mert Arık’ın eğlenceli ve heyecan dolu kitabı “Çantamdan Fil Çıktı”, çocukların hayal gücünü keşfetmeye ve oyun oynamaya davet ediyor. Öğretmenleri sınıfa heyecan verici bir soruyla gelir: “Bu çantanın içinden oyun oynamak için neler çıkabilir?” Bu soru, çocukların yıl sonu ödevini belirler: hayal gücüyle muhteşem bir oyun tasarlamak. Moni ve arkadaşları, harika bir oyun bulmak için kolları sıvarlar ve ekip çalışmasıyla büyülü bir maceraya adım atarlar.

“Çantamdan Fil Çıktı”, okuyucuları çocukların gözünden düşledikleri, sıradışı bir oyun dünyasına davet ediyor. Hayal gücünün sınırlarının olmadığı bu özel macerada, çocuklar kendi çantalarından neler çıkaracaklarını keşfederken eğlenceli bir serüvene atılırlar.

Eğer sen de oyun oynamak ve hayal gücünü kullanarak kendini keşfetmek istiyorsan, “Çantamdan Fil Çıktı” tam sana göre! Haydi, sen de Hayal Olimpiyatları’na katılmaya hazır mısın?


Mert Arık «Çantamdan Fil Çıktı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mert Arık «Çantamdan Fil Çıktı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF