Çağrı Mert Bakırcı «Evrim Kuramı ve Mekanizmaları»

Çağrı Mert Bakırcı «Evrim Kuramı ve Mekanizmaları» pdf indirYazar(lar) Çağrı Mert Bakırcı
Kategori(ler) Bilim
Yıl 2022
Sayfa 292

OKU KITAP INDIR

Evrim Kuramı ve Mekanizmaları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Elinizdeki kitap, Türkiye’de popüler bilim sahasında evrimin tüm meka­nizmalarını bir arada ele alan ilk kitaptır. Dolayısıyla bugüne kadar oku­duğunuz evrim kitaplarında aklınıza yatmayan bazı noktalar olduysa, muhtemelen bu soru işaretlerini çözmenizi sağlayacaktır. Evrim Ağacı’nın kurucusu ve bilim konuşmacısı olan Çağrı Mert Bakırcı’nın Evrim Kuramı ve Mekanizmaları kitabı, evrime yeni giriş yapacaklar ve bilgilerini geniş­letmek isteyenler için çok faydalı bir derleme olacaktır. Bilimin ağır dilini kırmak adına her bölüm başına eklenmiş ve bölüm içeriğini özetleyen kısa hikâyeler sayesinde kitabı bir solukta okuyacak ve her zaman yardımcı bir kaynak olarak kullanabileceksiniz.
Kitabın Türkiye’deki evrimsel biyoloji yazını içinde seçkin bir yeri olacağına eminim.
Ergi Deniz Özsoy


Çağrı Mert Bakırcı «Evrim Kuramı ve Mekanizmaları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Çağrı Mert Bakırcı «Evrim Kuramı ve Mekanizmaları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Çağrı Mert Bakırcı «Evrim Kuramı ve Mekanizmaları» online kitap pdf türkçe oku