Büşra Yılmaz «Kibrit Çöpü Mezarlığı»

Büşra Yılmaz «Kibrit Çöpü Mezarlığı» pdf indirYazar(lar) Büşra Yılmaz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 364

Kibrit Çöpü Mezarlığı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Büşra Yılmaz’ın Kibrit Çöpü Mezarlığı adlı romanı, genç bir çocuk olan Bod’un kurgusal bir mezarlıkta geçen maceralarını konu alıyor. Bod, bebekken ailesi tarafından öldürülen ve mezarlıkta yaşayan hayaletler tarafından büyütülen bir yetimdir.

Bod, mezarlıkta kendi kimliğini keşfeder, arkadaşlar edinir ve hayaletlerle ilişkisini anlamaya çalışırken geçmişiyle ilgili tehlikeli sırlarla yüzleşmek zorunda kalır. Kendi hayatta kalma ve ailesinin ölümünü çözme yolunda Bod, cesaretini ve zekasını kullanarak düşmanlarıyla mücadele etmek zorundadır.

Bu kitap, okuyucuları hayaletlerin dünyasına bir yolculuğa çıkarıyor. Bod’un maceralarını takip ederken, okuyucular onun kimliğini keşfetmesine, arkadaşlar edinmesine ve geçmişiyle yüzleşmesine yardımcı olacaklar. Bu kitap, hayaletler, gizem ve macera sevenler için mükemmel bir seçimdir.

Peki, Bod’un yolculuğu nasıl sona erecek? Bu soruların cevabını öğrenmek için Kibrit Çöpü Mezarlığı’nı okumaya başlayın!


Büşra Yılmaz Ölüme Fısıldayan Adam 2 (Kibrit Çöpü Mezarlığı) kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Büşra Yılmaz «Kibrit Çöpü Mezarlığı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF