Burhan Cahit Morkaya «Yalı Çapkını»

Burhan Cahit Morkaya «Yalı Çapkını» pdf indirYazar(lar) Burhan Cahit Morkaya
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 88

Yalı Çapkını kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

İki gencin ilk görüşte başlayan, tutkulu ve hüzünlü aşk hikayesinin anlatıldığı romanda, aşkın sıra dışı gücünü ve kural dinlemeyen isyanını göreceksiniz. Ailelerinin baskısı ile farklı hayatlara savrulan gençlerin, birbirlerinden kopamayışının ve o dönem toplumunun kurallarına muhalif bir aşk yaşamaya devam etmesi sonucu yaşanan olayları etkileyici bir dille anlatıldığı roman unutulmayanlar arasında iyi bir yere sahip.
Yazar bizlere o dönem İstanbul’unu bizlere çarpıcı bir dille anlatıyor. Yalı Çapkını Romanı sadece bir aşk hikayesi değil aynı zamanda o dönem insanını da bize iyi tarif eden bir kitap.
Okuyucunun bir solukta okuyacağı bu roman hüznün, kederin ve aşkın her dönemde yaşanası olağan hallerini paylaşıyor. Geç kalmış, itirafı ertelenmiş duyguların telafisi mümkün olmayan sonuçlarına tanıklık ediyor.


Burhan Cahit Morkaya «Yalı Çapkını» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Burhan Cahit Morkaya «Yalı Çapkını» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF