Bülent Kocakaya «Gizemli Anahtar»

Bülent Kocakaya «Gizemli Anahtar» pdf indirYazar(lar) Bülent Kocakaya
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 70

Gizemli Anahtar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

LGS’de başarılı olmak için hazırlanma dışında her yolu deneyen kafadarlar, Süt Hoca’ye niçin gittiler ? Süt Hoca’nın açtığı kutuda neler gördüler ? « Kutunun açılmasıyla tavana doğru büyük bir ışık demeti saçıldı.Süt Hoca, elini ışık demetine daldırdı ve parlayan bir cisim çıkardı. Kutuyu kasaya bıraktı. Yürüyüp yanımıza geldi ve ikimizin arasına oturdu. Potuk ve ben küçük dilimizi yutmuştuk. Şaşkınlıkla on ave elindeki parlak cisme bakıyorduk. » Bir maceradan başka bir maceraya atılan kafadarların gizemli bir dünyada yaşadıkları neydi ? « İnsanlar ilk önce ne olduğunu anlayamadılar. Dünyanın her yerine aynı anda yıldırım düşmüş gibiydi. Güçlü ışıktan kamaşmış gözlerini gökyüzünden yere indirdiklerinde şaşkınlıktan ne yapacaklarını bilemediler. Alışkanlıkla ellerini cep telefonlarına attılar. Hiç kimsenin telefonu çalmıyordu. Bütün iletişim ağı çökmüştü. İnsanların ellerindeki pahalı telefonlar artık hiçbir işe yaramıyordu. » Maceraya hazırsanız gizemli anahtarın ne işe yaradığını siz de öğreneceksiniz.


Bülent Kocakaya «Gizemli Anahtar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Bülent Kocakaya «Gizemli Anahtar» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF