Bülent Demircioğlu «Ben Annemin Sırlarıyım»

Bülent Demircioğlu «Ben Annemin Sırlarıyım» pdf indirYazar(lar) Bülent Demircioğlu
Kategori(ler) Sağlık
Yıl 2023
Sayfa 256

OKU KITAP INDIR

Ben Annemin Sırlarıyım kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bülent Demircioğlu’nun kaleminden çıkan ‘Ben Annemin Sırlarıyım,’ geçmişle yüzleşme ve iyileşmenin hikayesini anlatıyor. Atalarımızın dediği gibi, ‘Dedesi koruk yer, torunun dişi kamaşır.’ Aile sırları, hatırlanmayan anılar ve geçmişteki izler, sadece bizi değil, çocuklarımızı da etkileyebilir. Zamanın su gibi aktığına inanırız, ancak aslında bazı anılar ve sırlar, tıpkı bir zaman tünelinde durur ve içimizde saklı kalır.

Bu kitap, geçmişin karanlık tünelinde cesaretle yol almayı ve hem kendi hem de çocuklarımızın fiziksel ve duygusal sağlığını iyileştirmeyi öneriyor. Çünkü geçmişin anıları ve sırları, bizi daha iyi anlamamıza ve iyileşmemize yardımcı olabilir. ‘Ben Annemin Sırlarıyım,’ sadece geçmişle yüzleşmek için değil, aynı zamanda anlamak ve iyileştirmek için yazıldı.

Eğer geçmişinizin sırlarını çözmek ve hem kendi hem de çocuklarınızın hayatını olumlu bir şekilde etkilemek istiyorsanız, bu kitap size bu yolculukta rehberlik edebilir.Bülent Demircioğlu «Ben Annemin Sırlarıyım» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Bülent Demircioğlu «Ben Annemin Sırlarıyım» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Bülent Demircioğlu «Ben Annemin Sırlarıyım» online kitap pdf türkçe oku