Brian Tracy «Milyon Dolarlık Alışkanlıklar»

Brian Tracy «Milyon Dolarlık Alışkanlıklar» pdf indirYazar(lar) Brian Tracy
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2019
Sayfa 340

OKU KITAP INDIR

Milyon Dolarlık Alışkanlıklar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

İş ve yönetim uzmanı Brian Tracy’yi 120’den fazla ülkeye götüren, felsefe, psikoloji ve iş alanlarında yüzlerce makale ve kitap yazmasına sebep olan ve tüm hayatı boyunca araştırmalarının odak noktası olan soru şudur: “Kimi insanlar neden diğerlerinden daha başarılıdır?” Milyon Dolarlık Alışkanlıklar’da, Tracy zihnin kontrolünü nasıl elinize alacağınızı ve böylelikle değeri milyonlarla ölçülecek bir yaşam nasıl kuracağınızı anlatıyor.


Brian Tracy «Milyon Dolarlık Alışkanlıklar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Brian Tracy «Milyon Dolarlık Alışkanlıklar» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Brian Tracy «Milyon Dolarlık Alışkanlıklar» online kitap pdf türkçe oku