«Bir Delinin Hatıra Defteri» Nikolay Vasilyeviç Gogol

«Bir Delinin Hatıra Defteri» Nikolay Vasilyeviç GogolYazar(lar) Nikolay Vasilyeviç Gogol
Kategori(ler) Roman, Dünya Klasikleri, Edebiyat
ISBN 9786059734684сбн
Yıl 2017
Sayfa 64

«Bir Delinin Hatıra Defteri» Nikolay Vasilyeviç Gogol için özet (Açıklama)

Kibirli ve zengin aristokratın yanında çalışan bir memur, müdürünün güzeller güzeli kızını görür ve aşık olur. Bunu öğrenen müdürü kendisini azarlayıp aşağılar. Sürekli ezilen ve hayata tutunmaya çalışan bu memur bir de sevdiği kızın evleneceğini öğrendiğinde zaten ruh hali yerinde olmayan adam kafayı iyice bozar ve hayatına farklı bir yön verir.
Bu trajikomik öykü toplumdaki insanlar arası makam ve mevkiden ötürü oluşan sınıf farkının insanların karakter ve davranışlarına nasıl sirayet ettiğini konu alan bir eser.


Kütüphanemizde «Bir Delinin Hatıra Defteri» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Bir Delinin Hatıra Defteri» Nikolay Vasilyeviç Gogol PDF E kitap indir

PDF

Rate article