binnurnigiz «ASİ ÇAKILTAŞI»

binnurnigiz «ASİ ÇAKILTAŞI» pdf indirYazar(lar) binnurnigiz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 472

OKU KITAP INDIR

ASİ ÇAKILTAŞI kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Dışarıda devam eden bir hayat, içimde kalbi duran bir kız çocuğu vardı.

Asi Merve Karakuyu, ailesi ve kendisiyle devamlı olarak savaş veren genç bir üniversite öğrencisidir. Ansızın bastıran yağmurun kelebeğin kanatlarını ıslatması gibi hayatına birdenbire giren esrarengiz bir adam, Asi’nin hayatını kökten değiştirmeye başlar. Asi ne kadar kaçmaya çalışsa da kader ağlarını her seferinde karşılaşmaları için örecektir.

“Kelebeğin kanatları ıslanırsa parçalanır,” dedi bana yavaşça. “Ama sen zaten paramparçasın küçücüğüm.” “O zaman bırak,” dedim. “Islanayım.”


Автор Название книги kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Автор Название книги ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Автор Название книги online kitap pdf türkçe oku