Binnur Şafak Nigiz «Daluyku – İs Serisi 5»

Binnur Şafak Nigiz «Daluyku - İs Serisi 5» pdf indirYazar(lar) Binnur Şafak Nigiz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2024
Sayfa 592

OKU KITAP INDIR

Daluyku – İs Serisi 5 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Binnur Şafak Nigiz’in muhteşem serisi “Daluyku – İs Serisi”nin beşinci kitabı olan “İs Serisi 5” ile heyecan dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır olun! Korhan ve İs’in destansı aşkı, bu kez Mardin’in sırlarla dolu sokaklarında yeni bir boyut kazanıyor.

Felaketin gölgesi altında, Korhan ve İs, kendilerini tehdit altında hissederler. Kaos hızla yaklaşırken, Korhan İs’i korumak için onu Mardin’e götürmeye karar verir. Ancak Mardin’e doğru ilerlerken, geçmişteki anılarla yüzleşirler ve şehir, onların yaralarını iyileştirebilecek bir merhem olabilir mi, yoksa daha derin bir kaosa mı sürüklenecekler?

Aşkları, kaosun ortasında bir kalkan gibi onları korurken, İs’in öğrendiği yeni bir gerçekle zorlu bir mücadele başlamak üzeredir. Karanlık gökyüzünü kapladığında ve şafak, güneşi doğurmak için geceyle savaştığında, Korhan ve İs’in kaderi belirsizdir.

“İs Serisi 5”, okuyucuları büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken, Korhan ve İs’in sonsuz bir döngüde birbirlerine çarpan ruhların hikayesini anlatıyor. Binnur Şafak Nigiz’in ustalıkla dokuduğu bu roman, okuyucularını merak ve heyecan dolu bir serüvene davet ediyor. Kitabı okuyarak, ana karakterlerin başına gelecekleri ve aşklarının kaosun ortasında nasıl bir güç haline geldiğini keşfedeceksiniz. “Daluyku – İs Serisi 5”, sizi soluksuz bir maceraya davet ediyor!


Binnur Şafak Nigiz «Daluyku – İs Serisi 5» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Binnur Şafak Nigiz «Daluyku – İs Serisi 5» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Binnur Şafak Nigiz «Daluyku – İs Serisi 5» online kitap pdf türkçe oku