Betül Güçlü «İçimdeki Güneş»

Betül Güçlü «İçimdeki Güneş» pdf indirYazar(lar) Betül Güçlü
Kategori(ler) Roman
Yıl 2024
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

İçimdeki Güneş kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Betül Güçlü’nün “İçimdeki Güneş” adlı kitabı, hayatın planların en büyük düşmanı olduğunu keşfeden Ela Mercan’ın hikayesini anlatıyor. Ela, elleriyle çizdiği güvenli bir haritanın içinde yaşarken, bir kalp kırıklığıyla karşılaşınca tüm planları alt üst olur. Sorunlarından kaçmak için küçük bir köy okuluna öğretmen olarak atanır ve yeni bir şehirde, yabancı insanların ve kısıtlı imkânların içinde hayatını yeniden kurmaya çalışır.

Köy öğretmenliği, Ela’ya bilmediği bir hayatı deneyimleme fırsatı sunarken, öğrencilerle kurduğu ilişkiler hayatını değiştirecek ve aşka karşı ördüğü duvarlar beklenmedik bir şekilde yıkılacaktır. “İçimdeki Güneş”, soğuk bir kış gecesinde çıtırdayan alevleri, sobanın üzerinde kuruyan portakal kabuklarının kokusunu, özlenen bütün sadelikleri hatırlatan sıcacık bir hikaye sunuyor.

Betül Güçlü’nün muhteşem kaleminden çıkan bu roman, okuyucuları Ela’nın duygusal yolculuğuna eşlik etmeye davet ediyor. Hayatın karmaşıklıklarını, umudu ve yeniden doğuşu keşfetmek isteyen herkes için ilham verici bir okuma deneyimi sunuyor.


Betül Güçlü «İçimdeki Güneş» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Betül Güçlü «İçimdeki Güneş» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Betül Güçlü «İçimdeki Güneş» online kitap pdf türkçe oku

Rate article