itsmegokcen «BERCESTE»

«BERCESTE» itsmegokcen pdf indirYazar(lar) itsmegokcen
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

Oku

BERCESTE kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“BERCESTE” adlı romanda, Karan Haznedaroğlu’nun hikayesi anlatılıyor. Karan, 27 yıldır her istediğini elde etmiş, güçlü ve etkili bir adam olarak tanımlanıyor. Ancak içinde buz tutmuş bir kalbi olduğu ve en büyük arzusunun bir şeyler hissetmek olduğu belirtiliyor. Bu arzusunu Hale Seçkin adında bir kadınla yaşamak istiyor. Hale, Karan’ın kanatları altında bir yıldır yaşadığı bir kadındır ve bu ilişkinin sırlarla dolu olduğu ima edilir. Roman, Karan’ın duygusal yolculuğunu ve Hale ile olan ilişkisinin karmaşıklığını keşfetmek üzere okuyucuları davet ediyor. “BERCESTE”, duygusal derinliği ve karakterlerin karmaşık ilişkileriyle dolu bir romandır. Eğer bu çarpıcı hikayeye ortak olmak istiyorsanız, “Oku” butonuna tıklayabilirsiniz.


itsmegokcen «BERCESTE» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

itsmegokcen «BERCESTE» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article