Benjamin Alire Saenz «Aristo ve Dante Dünyanın Sularına Dalıyor»

Benjamin Alire Saenz «Aristo ve Dante Dünyanın Sularına Dalıyor» pdf indirYazar(lar) Benjamin Alire Saenz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 440

OKU KITAP INDIR

Aristo ve Dante Dünyanın Sularına Dalıyor kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Bir yanım Dante’ye âşık olmanın bütün zorluklarından kaçmak istiyordu. Ari artı Dante eşittir aşk demek olabilirdi ama aynı zamanda eşittir zorluk da demekti. Hem dünyayla saklambaç oynamak anlamına da geliyordu. Ama koşmak sanatıyla kaçmak sanatı arasında bir fark vardı.”

Aristo ve Dante Evrenin Sırlarını Keşfediyor’da iki gencin eşsiz güzellikteki büyüme hikâyesini okumuştuk. Kendini çok yalnız hisseden Aristo, Dante’yi havuzda ilk gördüğü andan itibaren evrenin mucizelerini birlikte keşfetmeye başlamış, arkadaşlıkları aşka dönüşürken
el ele vermişlerdi.

Aristo ve Dante Dünyanın Sularına Dalıyor’da ise Aristo ve Dante onlara karşı olan gerçek dünyada el ele kalabilmenin yollarını keşfedecek; zorbalarla savaşmayı, yeni arkadaşlıklar kurmayı, kendini anlatmayı ve acılarla yaşamayı öğrenecekler.

Ari ve Dante her genç gibi fırtınadan daha güçlü. Sadece, henüz bunun farkında değiller. Bir gün, yeni dünyanın haritalarını onlar çıkaracak. Ve aslında onlara ait olan bu dünyada, diledikleri gibi yaşayacaklar.


Benjamin Alire Saenz «Aristo ve Dante Dünyanın Sularına Dalıyor» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Benjamin Alire Saenz «Aristo ve Dante Dünyanın Sularına Dalıyor» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Benjamin Alire Saenz «Aristo ve Dante Dünyanın Sularına Dalıyor» online kitap pdf türkçe oku