Ali Çankırılı «Benimle Oynar Mısın Anne!»

«Benimle Oynar Mısın Anne!» Ali Çankırılı pdf indirYazar(lar) Ali Çankırılı
Kategori(ler) Eğitim
ISBN 9753625257
Yıl 2012
Sayfa 224
OKU KITAP INDIR

Benimle Oynar Mısın Anne! kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Benimle Oynar Mısın Anne!” kitabı, çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmek isteyen ebeveynler için bir kılavuz niteliğindedir. Çocuklarını iyi eğitmek isteyen ancak nasıl yapacaklarını bilemeyen ebeveynlerin ihtiyaç duyduğu bilgileri içerir. Kitap, çocuklarla oyun oynamak isteyen ancak farklı oyun fikirleri bulamayan anne-babalar için yüzlerce oyun tarifi sunar.

Çocukların hayal gücünü ve el becerilerini geliştirmeye yönelik olarak hazırlanan bu kitap, çocukların sıkıntılı zamanlarında onları eğlendirirken öğrenmelerine de olanak tanır. Oyunlar, çocukların deneme-yanılma sürecini yaşayarak kendi yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olur.

“Benimle Oynar Mısın Anne!” kitabını okuduktan sonra, çocuklarınızın sıkıntılarından şikayet etmeyeceksiniz. Tam tersine, onlarla birlikte keyifli vakit geçirirken aynı zamanda gelişimlerine de katkıda bulunacaksınız. Bu kitap, ebeveynlerin çocuklarıyla olan bağlarını güçlendirmeye ve daha mutlu bir aile ortamı oluşturmaya yardımcı olur.


Ali Çankırılı «Benimle Oynar Mısın Anne!» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ali Çankırılı «Benimle Oynar Mısın Anne!» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ali Çankırılı «Benimle Oynar Mısın Anne!» online kitap pdf türkçe oku