Büşra Demir «Beni Sev Karadeniz»

«Beni Sev Karadeniz» Büşra Demir pdf indirYazar(lar) Büşra Demir
Kategori(ler) Edebiyat, Roman
ISBN 9786257012959
Yıl 2021
Sayfa 344

Beni Sev Karadeniz kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Beni Sev Karadeniz”, Karadeniz’e sığınan Asi’nin ve hırçın adam Asaf’ın duygusal ve çarpıcı hikayesini anlatıyor. Asi, yaşadığı zorlukları sabırla içine çekerken, umudu hiç kaybetmiyor ve inadıyla ayakta kalıyor. Sevgilisi tarafından ansızın terk edilen Asaf ise öfkeyle dolu bir adam olarak tasvir ediliyor.

Asi, sevdiği adamın nefreti ve ailesinin öfkesiyle mücadele ederken, içinde taşıdığı gerçeklerle yalnızdır. Bu gerçekler, onun yüreğindeki ateşi söndürme savaşı vermesine neden olurken, aşkını öfkeyle beslemeye devam eder. Onlar, gönüllü olarak yanıp kavrulan, aşklarını öfkeyle besleyen ve savaşarak yaşamaya çalışan karakterlerdir.

“Büşra Demir’in dokunaklı kaleminden çıkan bu hikaye, Karadeniz’in atmosferini ve insanlarının duygularını en derininden hissettiriyor. Asi ve Asaf’ın hikayesi, okuyucuları içine çeken bir büyüye sahip. Romanı okuyarak, bu çarpıcı hikayenin derinliklerine inebilir ve karakterlerin duygusal yolculuğuna tanık olabilirsiniz.”


Büşra Demir «Beni Sev Karadeniz» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Büşra Demir «Beni Sev Karadeniz» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF