«Beni Sev Karadeniz» Büşra Demir

«Beni Sev Karadeniz» Büşra DemirYazar(lar) Büşra Demir
Kategori(ler) Edebiyat, Roman
ISBN 9786257012959
Yıl 2021
Sayfa 344

«Beni Sev Karadeniz» Büşra Demir için özet (Açıklama)

“Kendim için öldüm, senin için öldüm sevgilim.”
Bu hikâye, Karadeniz’e sığınışın hikâyesi.
Bu hikâye, yaşadığı her zorluğu sabırla soluyan, umudu bittiğinde inadı başlayan Asi’nin hikayesi.
Bu hikâye, kendisini bir gece ansızın terk eden sevdiğine karşı öfke besleyen, Karadeniz’in hırçın adamı Asaf’ın hikayesi.
Karadeniz’de sahile vuran dalga kadar yalnızdı Asi. Bir tarafta sevdiği adamın nefreti, diğer tarafta ise dedesi ve ailesinin öfkesi vardı. Bir de üzerine üzerine gelen ve kimseye söylemediği gerçekler. Gerçeklerin, acımasız varlığını omzuna yük ederken, yüreğindeki koru söndürme savaşı veriyordu.
Onlar, gönüllü yanıyordu.
Onlar, aşklarını öfkeyle besliyordu.
Onlar, aşkı yaşatmak için savaşıyordu.
“Bu kız kim?” diye sorduklarında diğerleri yine eskisi gibi, “Asaf’ın Asi’si” desinler.


Kütüphanemizde «Beni Sev Karadeniz» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Beni Sev Karadeniz» Büşra Demir PDF E kitap indir

Rate article