pembikhayallerr «Balca»

«Balca» pembikhayallerr pdf indirYazar(lar) pembikhayallerr
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

Oku

Balca kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Pembikhayallerr” serisinin bir parçası olan “Balca” adlı kitap, sizi duygusal bir yolculuğa çıkaracak. Ana karakter Balca, öz ailesini bulmadan önce içsel bir mücadeleyle yalnızlığıyla başa çıkıyor ve dışarıya güçlü bir görüntü sergiliyor. Ancak ailesiyle yeniden bir araya geldikten sonra, gerçek gücü ve iyileşme süreci başlıyor.

Balca’nın hikayesi, onun kalabalığı sevmeyen doğasıyla birleştiğinde, 4 abi ve 2 kardeşiyle yaşadığı deneyimleri izlemek için sizi bekliyor. Her biri kendi içinde derinlik barındıran bu karakterlerle birlikte, ailenin geçmişiyle yüzleşirken, Balca’nın nasıl büyüdüğünü ve güçlendiğini göreceksiniz.

Kitabı okuyarak, Balca’nın iç dünyasına dalmak ve ailenin sırlarını keşfetmek için bir fırsat elde edeceksiniz. Ancak Balca’nın yaşadığı acıları kabullenme ve ailesiyle olan ilişkisini yeniden kurma sürecinde nelerle karşılaşacağını, ancak sayfaları çevirerek öğreneceksiniz. Heyecan verici bir yolculuk sizi bekliyor!


pembikhayallerr «Balca» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

pembikhayallerr «Balca» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

  1. ece

    bu hikayenin konusu ailesi sandığı kızın kalbinin kırılması

    Cevapla