Ayn Rand «Hayatın Kaynağı»

Ayn Rand «Hayatın Kaynağı» pdf indirYazar(lar) Ayn Rand
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2021
Sayfa 992

OKU KITAP INDIR

Hayatın Kaynağı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Hayatın Kaynağı

Objektivizmin tohumlarını eken ve Ayn Rand’a
uluslararası ün kazandıran edebiyat eseri.

Bu modern klasik, karakteri granit kadar sağlam, hiçbir şekilde uzlaşmaya yanaşmayan genç mimar Howard Roark’un hikâyesi. Ve inanılmaz derecede güzel ve tutkuyla Roark’a âşık olduğu halde onun en büyük düşmanıyla evlenen Dominique Francon’un… Aynı zamanda muhteşem bir dehaya sinirlenen öfkeli kalabalıkların çılgın ithamlarının… İlk basıldığı gündeki tazeliğini ve önemini koruyan, Ayn Rand’ın bu kışkırtıcı romanı edebiyat tarihinin en büyük iddialarından birini sunuyor: İnsanın egosu ilerlemenin ve hayatın kaynağıdır.


Ayn Rand «Hayatın Kaynağı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ayn Rand «Hayatın Kaynağı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ayn Rand «Hayatın Kaynağı» online kitap pdf türkçe oku