«Atomik Alışkanlıklar» James Clear

«Atomik Alışkanlıklar» James Clear Yazar(lar) James Clear
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 352

«Atomik Alışkanlıklar» James Clear için özet (Açıklama)

Atomik Alışkanlıklar” adlı kitap, James Clear tarafından yazılmış olup, kötü alışkanlıklardan kurtulup iyi alışkanlıklar edinmek için kolay ve etkisi kanıtlanmış bir yöntem sunmaktadır. Kalıcı sonuçlar elde etmek isteyenler için hayatlarını yeniden tasarlamalarına yardımcı olacak bu kitap, her geçen gün %1 daha iyiye gitmenin sırrını keşfetmenizi sağlar.

Alışkanlıklar konusundaki dünya çapındaki önde gelen uzmanlardan biri olan James Clear, iyi alışkanlıklar edinirken kötü alışkanlıklardan nasıl kurtulabileceğinizi öğretecek pratik yöntemler sunuyor. Biyoloji, psikoloji ve nörobilim alanlarından doğruluğu kanıtlanmış fikirlerle beslenen bu kitap, alışkanlık değişikliği sürecini kolay anlaşılır ve uygulanabilir kılan bir kılavuz sunar.

“Atomik Alışkanlıklar” kitabında, rutininiz bozulsa bile yeni alışkanlıklar edinmeyi, motivasyon eksikliği ve iradesizliğin üstesinden gelmeyi, başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracak şekilde yaşam alanınızı tasarlamayı ve yoldan çıktığınız zaman kendinizi nasıl toparlayacağınızı öğreneceksiniz.

Başarıya ulaşmak için alışkanlıklarınızı nasıl değiştireceğinizi merak ediyorsanız, “Atomik Alışkanlıklar” sizin için mükemmel bir rehber olacaktır. İster profesyonel bir sporcu, ister şirket yöneticisi, ister sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmak isteyen bir birey olun, bu kitap sizin ilerlemenize ve alışkanlıklarınızı dönüştürmenize yardımcı olacak araç ve stratejileri sunar. James Clear’in “Atomik Alışkanlıklar” kitabıyla, alışkanlıklarınızı dönüştürerek daha iyi bir yaşamın kapılarını aralayın.


Kütüphanemizde «Atomik Alışkanlıklar» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Atomik Alışkanlıklar» James Clear PDF E kitap indir

PDF

Rate article