Aşkın Nur Karataş «Şehvet Dersi»

Aşkın Nur Karataş «Şehvet Dersi» pdf indirYazar(lar) Aşkın Nur Karataş
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 324

Şehvet Dersi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Gölge yazar olan Winona, tutkulu hikâyelerini, ünlü bir yazarın isminin ardına saklanarak insanlara ulaştırmaktadır. Yazdığı cesur ve seksi hikâyeler, tam anla- mıyla hayal ürünüdür. Çünkü Winona yazdığı tutkulu ilişkilerin hiçbirini dene- yimlememiş bir bakiredir. Bir gün işlerin o kadar da iyi gitmediği bir dönemde eksiklerinin farkına varan Winona, bunun için çare aramaya başlar.
Arkadaşının çalıştığı otelde ona yardım ettiği bir gün aradığı çareyi tam kar- şısında bulur. Etkileyici bakışlar, ahlaksız tavırlar, Tanrı’nın yarattığı en harika görünüş…
Tüm bu özellikler ünlü jigolo Alexander Connery’den başkasına ait değildir.
Şehveti deneyimlemek için ne hoş bir seçim… Fakat işin içine aşkı karıştırmamak, şekersiz tatlı dilemek gibidir. “Me tu sosti, Nóinín.”


Aşkın Nur Karataş «Şehvet Dersi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Aşkın Nur Karataş «Şehvet Dersi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF