Meral Kır «Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2»

«Aşkı Seçtim - Sancaktarlar Serisi 2» Meral Kır pdf indirYazar(lar) Meral Kır
Kategori(ler) Aşk
ISBN 9786059021128
Yıl 2014
Sayfa 409
OKU KITAP INDIR

Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Meral Kır’ın “Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2” adlı romanı, aksiyon dolu bir aile hikayesini anlatıyor. Asya ve Doruk’un karmaşık ilişkisi, aşk, affetme ve aile bağlarının önemini vurgularken, heyecan verici bir macerayı da içeriyor.

Asya, çocuklarıyla beraber yeni bir hayata adım atarken, Doruk’un geri dönüşüyle her şey değişir. Ancak Asya, geçmişte yaşadığı acıları tekrar yaşamak istememekte kararlıdır. Doruk ise hala Asya’ya olan aşkını korumaktadır ve ailesiyle mutlu bir gelecek hayal etmektedir.

Ancak, kızları Yaren’in kaçırılmasıyla her şey alt üst olur ve ikili bir kez daha zorlu bir sınavla karşı karşıya kalır. Geçmişte yaptıkları hatalardan ders alan Asya ve Doruk’un hikayesi, okuyucuları hem güldürecek hem de duygulandıracak.

“Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2”, okuyucuları soluksuz bir maceraya davet ediyor. Meral Kır’ın ustalıkla işlediği karakterler ve akıcı anlatımıyla, roman aşkı ve macerayı bir araya getirerek okuyucuları kendine hayran bırakıyor.


Meral Kır «Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Meral Kır «Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Meral Kır «Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2» online kitap pdf türkçe oku