«Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2» Meral Kır

«Aşkı Seçtim - Sancaktarlar Serisi 2» Meral KırYazar(lar) Meral Kır
Kategori(ler) Aşk
ISBN 9786059021128
Yıl 2014
Sayfa 409

«Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2» Meral Kır için özet (Açıklama)

Sancaktar ailesinin aşk ve macera dolu hikâyesi hız kesmeden devam ediyor!

Aşkın affedilmeye, gerçeklerin ortaya çıkmaya ve küçük bir kızın kurtarılmaya ihtiyacı vardı!

Çocuklarıyla beraber kendine yepyeni bir dünya kuran Asya, iki yıl sonra Doruk’un Amerika’dan dönmesiyle en başa döndüğünü hissediyordu. Ancak bu defa kararlıydı; aşka bir kere teslim olmuştu, aynı şeyleri kendine yeniden yaşatmayacaktı!

Asya’ya hâlâ delicesine âşık olan Doruk, kaybettiklerini geri almak istiyordu fakat hiçbir şey istediği gibi ilerlemiyordu. Asya’nın inatçılığına rağmen vazgeçmiyor, Asya ve çocuklarıyla mutlu bir aile olmak istiyordu. Tam bir kez daha denemeyi düşündüğü anda başlayan olaylar zincirinin hızına yetişmeye çalışırken, kızları Yaren’in kaçırılmasıyla her şey alt üst oldu!

Geçmişte yaptıkları hatalardan ders alan Asya Sancaktar ve Doruk Akman’ın tek solukta okuyacağınız hikâyesinde, hem çok gülecek hem de çok üzüleceksiniz. Aşkı ise her satırında hissedeceksiniz.


Kütüphanemizde «Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Aşkı Seçtim – Sancaktarlar Serisi 2» Meral Kır PDF E kitap indir

PDF

Rate article