Angeline Boulley «Ateş Bekçisinin Kızı»

Angeline Boulley «Ateş Bekçisinin Kızı» pdf indirYazar(lar) Angeline Boulley
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 560

OKU KITAP INDIR

Ateş Bekçisinin Kızı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Angeline Boulley’in “Ateş Bekçisinin Kızı” adlı kitabı, sırlar, yalanlar ve gerçekler arasında gidip gelen bir genç kızın hikayesini anlatıyor. On sekiz yaşındaki Daunis Fontaine, hayatında hiçbir zaman tam anlamıyla ait hissetmediği hemşehri Ojibva rezervasyonundan uzaklaşma hayali kuruyor. Üniversiteye gitmek, yeni bir başlangıç yapmak istiyor, ancak ailesinin başından geçen trajedi, bu hayalleri ertelemesine neden oluyor.

Daunis’in hayatında heyecan verici tek şey, erkek kardeşi Levi’nin hokey takımında tanıştığı Jamie ile olan ilişkisidir. Ancak Daunis, Jamie’nin sakladığı sırlar olduğundan şüphelenmektedir. Bir cinayetin tanığı olmasıyla birlikte tüm sırlar gün yüzüne çıkar ve Daunis, FBI tarafından yönetilen ölümcül bir uyuşturucu soruşturmasının içine çekilir.

Genç kız, karmaşık gerçekleri ve yeni sırları açığa çıkarırken aynı zamanda eski yaraları da yeniden açar. Aldatmalar ve ölümler artarken, Daunis kendi kimliğini ve Anishinaabe kwe – bir Ojibva kadını – olarak nasıl ileri gideceğine karar vermek zorundadır. Bu, bildiği dünyayı sarsacak olsa bile, halkının yanında durma cesaretini bulması gereken bir hikaye.

“Ateş Bekçisinin Kızı,” sürükleyici sırlarla dolu, gerilim dolu bir yolculuk sunuyor ve okuyucularını aklın sınırlarını zorlayan bir maceraya davet ediyor. Bu kitap, sizi sürprizlerle dolu bir dünyaya götürecek ve Daunis’in hikayesine kapılmanızı sağlayacak.


Angeline Boulley «Ateş Bekçisinin Kızı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Angeline Boulley «Ateş Bekçisinin Kızı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Angeline Boulley «Ateş Bekçisinin Kızı» online kitap pdf türkçe oku