Andy Weir «Artemis»

Andy Weir «Artemis» pdf indirYazar(lar) Andy Weir
Kategori(ler) Gerilim
Yıl 2023
Sayfa 250

OKU KITAP INDIR

Artemis kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Andy Weir’ın “Artemis” adlı kitabı, sizi ay yüzeyinde soluk soluğa bir maceraya davet ediyor. Bu kitap, sizi sadece dünya yüzeyinden değil, aynı zamanda hayal gücünüzün sınırlarının ötesine taşıyor.

“Ağlayarak uykuya daimanın can sıkıcı yanı bu işte. Uyandığınızda, sorunlarınız hala sizi bekliyorlar.” Artemis’in düşük yerçekiminde yaşayan genç kahramanı Jazz, hayatın zorluklarına karşı mücadele ederken, sorunlarına karşı cesurca yüzleşiyor. Ay yüzeyinde yaşamanın zorluklarına rağmen Jazz, neşesi ve mizahıyla okuyucuların gönlünü kazanıyor.

“Yüz kiloluk teçhizat taşırken koşmak kolay iş değil – ay yerçekiminde olsanız bile. Fakat insanın canı tehlikede olunca ne kadar hızlı ilerleyebildiğini görseniz şaşarsınız.” Artemis’in sıradışı atmosferinde, Jazz’ın cesareti ve becerileri sayesinde heyecan dolu anlar yaşayacaksınız. Ay’da hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olan bu kahramanın hikayesi, sizi büyüleyecek ve düşündürecek.

Andy Weir’ın “Artemis”i, bilim kurgu ve macera tutkunlarını kendine çekiyor. Ayın yüzeyinde geçen bu unutulmaz hikaye, insanın sınırlarını keşfetme arzusuyla dolu. Eğer siz de sıradışı bir dünyada unutulmaz bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, “Artemis” tam da aradığınız kitap olabilir.Andy Weir «Artemis» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Andy Weir «Artemis» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF