Andrew Clements «Bunun Adı Findel»

Andrew Clements «Bunun Adı Findel» pdf indirYazar(lar) Andrew Clements
Kategori(ler) Hikaye, Roman
Yıl 2022
Sayfa 112

OKU KITAP INDIR

Bunun Adı Findel kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beşinci sınıfın en acar çocuklarından Nick, olmadık sorularla ders kaynatmada ustadır. Ancak, çetin ceviz dilbilgisi öğretmeni onun oyununa gelmez ve sözcüklerin nereden kaynaklandığı üzerine bir rapor hazırlamasını ister. Öğrendiklerinden çok etkilenen Nick bunları sınamak için parlak bir fikir bulur: Kalem yerine findel demeye başlar. Hiçbir anlamı olmayan sözcük önce okulda, sonra kasabada hızla yayılır, televizyonlara konu olur. Nick’in masum oyunu hiç ummadığı sonuçlara yol açacaktır.


Andrew Clements «Bunun Adı Findel» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Andrew Clements «Bunun Adı Findel» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Andrew Clements «Bunun Adı Findel» online kitap pdf türkçe oku

  1. Miraç ertuş

    Kitap muhteşem çok güzel

    Cevapla