Amy Lea «İlk Sette Aşk Yangını»

Amy Lea «İlk Sette Aşk Yangını» pdf indirYazar(lar) Amy Lea
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 376

OKU KITAP INDIR

İlk Sette Aşk Yangını kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Sosyal medya fenomeni Crystal Chen, kariyerini spor salonlarına dair klişeleri yıkarak ve alaycı yorumları görmezden gelerek inşa eder. Sevgilisinden ayrılan ve erkeklere dayanma gücü gittikçe azalan genç kadın teselliyi sporda bulur.

Ancak spor salonunun en yeni üyesiyle, yani kendini beğenmiş itfaiyeci Scott Ritchie ile tanıştığında işler değişir. Aralarındaki rekabet, havada kıvılcımlar uçuşmasına yol açar. Genç kadının bu kaos ortamında beklediği son şey, büyükanne ve büyükbabalarının nişan partisinde Scott’la karşılaşmaktır.

Düğüne gitmek için yola çıktıklarında Crystal, Scott’ın inatçılığının altında yumuşak bir kalp olduğunu keşfeder. Ruh eşini bulmuş olabileceğini düşünür. Fakat sosyal medyada yayılan bir fotoğraf
kötü yorumları da beraberinde getirir ve filizlenen aşklarını
güç testine tabi tutar.

Goodreads, Amazon, Cosmopolitan, USA Today
2022’nin En İyi Romantik Kitapları Seçkisi

“Amy Lea, vücut pozitifliğine odaklanan, iç açıcı bir romantik komediyle karşımıza çıkıyor. İlk Sette Aşk Yangını esprili ve güçlü; kendini kabullenmekle mücadele eden herkese bir övgü niteliğinde.”
—Publishers Weekly

“Karakterler o kadar komik, sempatik ve anlayış dolu ki bunun Amy Lea’nin ilk romanı olduğuna inanmak zor.”
—Popsugar


Amy Lea «İlk Sette Aşk Yangını» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Amy Lea «İlk Sette Aşk Yangını» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Amy Lea «İlk Sette Aşk Yangını» online kitap pdf türkçe oku