Amir Levine «Bağlanma»

Amir Levine, Rachel Heller «Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları» pdf indirYazar(lar) Amir Levine, Rachel Heller
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 239

OKU KITAP INDIR

Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

İki insan birbirini bulur, âşık olur ve sonsuza dek mutlu yaşarlar.
Peki ya gerçek hayatta?
“Hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yedi altın kuralı”, “partnerinizi kendinize bağlamanın on yolu” ya da “mutluluğu yakalayan çiftler“… İnanalım mı bunlara?
İlişkiye yüklediğimiz büyük önemin tersine, bağlanmanın ardındaki bilim hakkında çok az şey biliyor ve yanlış algıların, efsanelerin esiri oluyoruz. Kendi karakterinizi ve bağlanma güdülerinizi tanıyarak güven ve huzur dolu, derin ve tatmin edici bir aşkın hiç de uzaklarda olmadığını görmeye hazır mısınız?
Bağlanma, ruh sağlığı uzmanları Amir Levine ve Rachel Heller’ın yıllar süren araştırmalarına dayanan verilerle iki insan arasındaki ilişkiye büyüteç tutuyor. Kendinizi ve partnerinizi yakından tanımanıza, ilişkinizdeki çatışmaların kaynağına inip çözüm yollarını fark etmenize yardımcı oluyor.
Unutmayın, ilişkilerimiz şansa bırakılmayacak kadar değerli.Amir Levine, Rachel Heller «Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Amir Levine, Rachel Heller «Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Amir Levine, Rachel Heller «Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları» online kitap pdf türkçe oku