Amie Kaufman «Gökyüzünün Diğer Tarafı»

Amie Kaufman «Gökyüzünün Diğer Tarafı» pdf indirYazar(lar) Amie Kaufman
Kategori(ler) Edebiyat, Roman
Yıl 2022
Sayfa 352

OKU KITAP INDIR

Gökyüzünün Diğer Tarafı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Prens North, teknoloji sayesinde karmakarışık makinelerin gökyüzünde tuttuğu ışıl ışıl bir şehirde yaşamaktadır. Nimh ise Yeryüzü’nün yaşayan tanrıçasıdır ve halkının aradığı soruların cevabını vermeli, onlara umut olmalıdır.

North ve Nimh’in hayatları iç içe geçer ancak kalplerinin bir araya gelmesi imkânsızdır. Korkunç bir kehanetle hayatları birbirine bağlanan bu kahramanlar görev aşkı ile kaderleri arasında sıkışıp kalırlar; halklarını kurtarmak ile aralarındaki yasak bağa yenik düşüp düşmemek arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaklardır.


Amie Kaufman «Gökyüzünün Diğer Tarafı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Amie Kaufman «Gökyüzünün Diğer Tarafı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Amie Kaufman «Gökyüzünün Diğer Tarafı» online kitap pdf türkçe oku