Alp Karaosmanoğlu «Eyvah kötü bir şey olacak»

Alp Karaosmanoğlu «Eyvah kötü bir şey olacak» pdf indirYazar(lar) Alp Karaosmanoğlu
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2016
Sayfa 184

OKU KITAP INDIR

Eyvah kötü bir şey olacak kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Eyvah!,endişe problemlerinde Evham ve Vicdan kıskacından kurtulmak için ipuçları sunuyor.
Her an hasta olabilirim.
Beni dava eder mi?
Başkalarıyla o kadar meşgulüm ki, kendime zaman kalmıyor.
Acaba ayıp mı ettim?
Endişeyi bir havuzabenzetirsek, evham ve vicdan bu havuzu dolduran iki musluk gibidir. Bu musluklardan ilki havuzu “başımıza kötü bir şey gelecek”lerle, diğeri de “kötü bir şey yaptım”larla doldurur. Sonuçta havuz taşar, yani endişe problemleri yaşarız.
Kitabın yazarı Dr. H. Alp Karaosmanoğlu. “Eyvah!”, size yaşam boyu sürebilen bu havuz problemini sağlıklı bir yolla çözmek için ipuçları ve kendi kendinize uygulayabileceğiniz öneriler sunuyor. Kitapta, evhamı ortaya çıkaran düşünce kalıplarını, vicdan karşısında sınırlarımızı koruma tekniklerini ve bu sorunların altında yatan Adaleti Sindirme kavramını bulacaksınız.


Alp Karaosmanoğlu «Eyvah kötü bir şey olacak» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Alp Karaosmanoğlu «Eyvah kötü bir şey olacak» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Alp Karaosmanoğlu «Eyvah kötü bir şey olacak» online kitap pdf türkçe oku