Ali Hazelwood «Aşk Teorik Olarak»

Ali Hazelwood «Aşk Teorik Olarak» pdf indirYazar(lar) Ali Hazelwood
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 416

Aşk Teorik Olarak kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ali Hazelwood’un kaleme aldığı “Aşk Teorik Olarak”, zeki ve komik bir yazar olan Elsie Hannaway’in hikayesini anlatıyor. Elsie, üniversitelerde misafir profesör olarak ders vererek ve sahte sevgililik piyasasında çalışarak iki farklı hayatı dengelemeye çalışır. Ancak en sevdiği müşterisinin çekici ama sinir bozucu ağabeyi Jack Smith ile karşılaşmasıyla işler değişir.

Jack, dünyadaki teorisyenlerin itibarını zedeleyen bir deneysel fizikçidir ve Elsie’nin mükemmel dünyasını alt üst eder. Elsie, bilimsel sabotajlardan oluşan bir savaşa hazırlanırken, Jack’in etkileyici bakışlarından etkilenmemesi imkansızdır. Jack’in varlığı, Elsie’nin hayatında bir dönüm noktası olabilir mi?

“Aşk Teorik Olarak”, okuyucuyu akıllıca kurgulanmış bir hikayenin içine çekiyor. Ali Hazelwood’un ustalıkla işlediği karakterler ve eğlenceli diyaloglar, okuyucuyu Elsie ve Jack’in dünyasına davet ediyor. Bu romanda aşkın, bilimin ve kişisel gelişimin kesiştiği noktada unutulmaz bir macera sizi bekliyor. Kitabı okuyarak, Elsie’nin aşk hakkındaki korunaklı teorilerini hayata geçirmeye çalışırken yaşadığı heyecan dolu serüvene tanık olabilirsiniz.


Ali Hazelwood «Aşk Teorik Olarak» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ali Hazelwood «Aşk Teorik Olarak» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF