Saliha Erdim «Ailemde Huzur İstiyorum»

«Ailemde Huzur İstiyorum» Saliha Erdim pdf indirYazar(lar) Saliha Erdim
Kategori(ler) Eğitim
Yıl 2023
Sayfa 256

Ailemde Huzur İstiyorum kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Saliha Erdim’in kaleme aldığı “Ailemde Huzur İstiyorum”, aile içi ilişkilerin karmaşıklığını anlamamıza ve çözüm yollarını bulmamıza yardımcı olan bir eserdir. Aile, köklerimizden aldığımız güç ve geleceğimizin temelidir. Bu kitap, aile içinde huzur ve uyum sağlamak için gereken bakış açılarını ve stratejileri sunar.

Her insanın içinde daha iyi bir insan olduğunu biliyoruz ve bu kitap, bu içsel iyiliği ortaya çıkarmak için gereken söz ve davranışları gösteriyor. Aile içindeki sorunları çözme ve daha sağlıklı bir ortam yaratma konusunda önemli bir rehberdir.

“Eşler arasında doğru iletişim ve uyum için her iki tarafın da üzerine düşen sorumluluğu üstlenmesi gerektiğini” vurgulayan kitap, aile içindeki ilişkilerin geliştirilmesi için değerli bilgiler sunuyor.

“Ailemde Huzur İstiyorum”, aile içinde yaşanan sorunlara ve bu sorunların üstesinden gelme yollarına ışık tutuyor. Ancak bu değerli bilgilere ulaşmak ve aile içinde huzuru sağlamak için kitabı okumanız gerekmektedir.

Bu kitapla, aile yaşamına yeni bir bakış açısı kazanacak ve daha huzurlu bir aile ortamı yaratmanın yollarını keşfedeceksiniz. Ancak tüm bu bilgilerin detaylarına ulaşmak ve aile içinde huzuru sağlamak için “Ailemde Huzur İstiyorum” kitabını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.


Saliha Erdim «Ailemde Huzur İstiyorum» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Saliha Erdim «Ailemde Huzur İstiyorum» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF