«Ailemde Huzur İstiyorum» Saliha Erdim

«Ailemde Huzur İstiyorum» Saliha ErdimYazar(lar) Saliha Erdim
Kategori(ler) Eğitim
Yıl 2023
Sayfa 256

«Ailemde Huzur İstiyorum» Saliha Erdim için özet (Açıklama)

“Ailemde Huzur İstiyorum” kitabı, Saliha Erdim’in kaleminden, aile içi ilişkilerin karmaşıklığını ve çözüm yollarını aydınlatan bir eserdir. Aile, bizim köklerimiz, beslendiğimiz yer ve geleceğimizin temelidir. Bu kitap, ailelerimizde huzuru ve uyumu sağlamak için gerekli olan bakış açılarını ve stratejileri bize sunuyor.

Her insanın içinde daha iyi bir insan vardır ve bu kitap, bu iyi insanı ortaya çıkarmak için gerekli söz ve davranışları nasıl uygulayabileceğimizi gösteriyor. Aile bireyleri arasındaki sorunları çözme ve daha sağlıklı bir ortam yaratma konusunda önemli bir rehberdir.

Kitapta, eşler arasında doğru iletişim ve güzel geçimin oluşabilmesi için her iki tarafın da kendi payına ne düştüğünü bilmesi ve elinden gelenin en iyisini yapabilmek için çaba sarf etmesi gerektiğine dair değerli bilgiler bulabilirsiniz.

“Ailemde Huzur İstiyorum” kitabı, aile içinde yaşanan sorunları ve bu sorunların çözümüne dair farklı bakış açıları sunuyor. Ancak kitabın tüm derinliklerine ve içerdiği değerli bilgilere ulaşmak için, bu eseri okumanızı şiddetle öneririz. Aile içinde huzuru ve uyumu sağlamak isteyen herkes için “Ailemde Huzur İstiyorum” kitabı, kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Bu kitapla birlikte aile yaşamınıza yeni bir bakış açısı kazanacak ve daha huzurlu bir aile ortamı yaratmanın yollarını keşfedeceksiniz. Ancak tüm bu bilgilerin detaylarına ulaşmak ve aile içi huzuru sağlamak için kitabı okumanızı kesinlikle tavsiye ederiz.


Kütüphanemizde «Ailemde Huzur İstiyorum» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Ailemde Huzur İstiyorum» Saliha Erdim PDF E kitap indir

PDF

Rate article