Ahmet Hamdi Tanpınar «Beş Şehir»

Ahmet Hamdi Tanpınar «Beş Şehir» pdf indirYazar(lar) Ahmet Hamdi Tanpınar
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2017
Sayfa 224

OKU KITAP INDIR

Beş Şehir kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Beş Şehir’in asıl konusu hayatımızda kaybolan şeylerin ardından duyulan üzüntü ile yeniye karşı beslenen iştiyaktır. İlk bakışta birbiriyle çatışır görünen bu iki duyguyu sevgi kelimesinde birleştirebiliriz. Bu sevginin kendisine çerçeve olarak seçtiği şehirler, benim hayatımın tesadüfleridir. Bu itibarla onların arkasında kendi insanımıza ve hayatımızı, vatanın manevi çehresi olan kültürümüzü görmek daha da doğru olur.


Ahmet Hamdi Tanpınar «Beş Şehir» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ahmet Hamdi Tanpınar «Beş Şehir» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ahmet Hamdi Tanpınar «Beş Şehir» online kitap pdf türkçe oku