Adora Yağmur «Acıların Hükümdarı – Wisteria 2»

Adora Yağmur «Acıların Hükümdarı - Wisteria 2» pdf indirYazar(lar) Adora Yağmur
Kategori(ler) Fantastik
Yıl 2024
Sayfa 528

Acıların Hükümdarı – Wisteria 2 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Adora Yağmur’un nefes kesici romanı “Acıların Hükümdarı – Wisteria 2”, barış içinde yönetilen Wisteria Diyarı’nın huzurunu tehdit eden bir kâhinin ortaya çıkmasıyla başlayan heyecan dolu bir macerayı anlatıyor. İmparatoriçe Irithel Asano ve İmparator Drystan Asano’nun liderliğindeki imparatorluk, kâhinin ortaya çıktığı Ocreya Krallığı’nı yakından izlemeye başlar.

Ocreya Krallığı’nın varisi Euria Vaseva, annesinin ve kardeşinin ölümünün ardından intikam alma kararıyla eğitim almış ve Gümüş Firari olarak tanınan ünlü bir suikastçı haline gelmiştir. Ancak hedefine çok yaklaştığı sırada babası Kral Halrod’un emriyle yakalanma tehdidiyle karşı karşıya kalır. Euria, intikam arzusuyla taht arasında zorlu bir seçim yapmak zorunda kalır: ya suikastçı kimliğini terk edip tahta geçecek ya da intikam uğruna tacını kaybedecektir.

“Acıların Hükümdarı – Wisteria 2”, okuyucularını birbirine karışan entrikalar ve çekişmelerle dolu bir dünyanın içine çeken etkileyici bir hikaye sunuyor. Adora Yağmur’un ustalıkla işlediği karakterler ve gerilim dolu olay örgüsü, okuyucuları heyecanla sayfaların arasına çekiyor. Bu kitabı okuyarak, Euria’nın karşı karşıya kaldığı zorlu seçimlerin ve Wisteria Diyarı’nın kaderini belirleyecek olayların heyecan dolu gelişimini keşfedeceksiniz.


Adora Yağmur «Acıların Hükümdarı – Wisteria 2» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Adora Yağmur «Acıların Hükümdarı – Wisteria 2» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF