Adalyn Grace «Foxglove – Belladonna 2»

Adalyn Grace «Foxglove - Belladonna 2»Yazar(lar) Adalyn Grace
Kategori(ler) Roman
Yıl 2024
Sayfa 392

OKU KITAP INDIR

Foxglove – Belladonna 2 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Adalyn Grace’ın Gotik esintiler taşıyan ve büyüleyici atmosferiyle dikkat çeken devam kitabı “Foxglove – Belladonna 2”, birbirinden ayrılamayan Foxglove, Signa ve Ölüm’ün karşılarına çıkan doğaüstü düşmanla yüzleştiği bir hikayeyi sunuyor.

Dük Julius Wakefield’un öldürülmesiyle başlayan olaylar, Thorn Grove’un lordunun suçlanmasıyla karmaşıklaşır. Ölüm’ün ele avuca sığmaz kardeşi Kader, intikam alma arzusuyla hareket ederek yıllar önce sevdiği kadının canını alan Ölüm’e karşı bir mücadeleye girişir.

Kitapta, Signa ve kuzeni Blythe’nin Kader’in, Elijah Hawthorne’u hapisten kurtarabileceğine inanmasıyla gelişen olaylar, okuyucuyu heyecan dolu bir yolculuğa çıkarır. Ancak zamanla, Kader’in geçmişine dair gizemli güçlerin ortaya çıkmasıyla birlikte korkutucu bir atmosfer oluşur.

Kuzenler, yüksek sosyetenin içinde ailelerine musallat olan cinayetleri çözmeye çalışırken, aynı zamanda Kader’in beklenmedik hamlelerine karşı hazırlıklı olmalıdır. Kitap, tehlikeli, gerilimli ve romantik bir hikaye sunarken, karakterlerin kendi kaderlerini dengede tutma çabalarına odaklanır.

“Foxglove – Belladonna 2”, okuyuculara tehlikeli maceralarla dolu bir dünyaya adım atmalarını sağlayarak, heyecan verici bir okuma deneyimi sunar. Adalyn Grace’ın ustalıkla işlediği karakterler ve sürükleyici atmosferiyle, kitap Gotik edebiyatın hayranları için kaçırılmayacak bir seçenektir.


Adalyn Grace «Foxglove – Belladonna 2» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Adalyn Grace «Foxglove – Belladonna 2» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Adalyn Grace «Foxglove – Belladonna 2» online kitap pdf türkçe oku