Knut Hamsun «Açlık»

«Açlık» Knut Hamsun pdf indirYazar(lar) Knut Hamsun
Kategori(ler) Roman, Dünya Klasikleri, Psikoloji, Edebiyat
ISBN 9789754344073
Yıl 2012
Sayfa 160
OKU KITAP INDIR

Açlık kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Knut Hamsun’un unutulmaz eseri “Açlık”, yazarın kişiliğini ve ününü oluşturan en büyük romanıdır. Kitap, ünlü bir yazar olma hayali kuran ancak aynı zamanda açlıkla mücadele eden genç bir adamın dokunaklı öyküsünü anlatır. Dünya edebiyatının başyapıtları arasında anılan bu eser, okuyucuları derin düşüncelere sürükleyen etkileyici bir yolculuğa çıkarır.

Behçet Necatigil’in ustalıkla çevirdiği bu eserde, yazarın sarsıcı anlatımı ve karakterlerin iç dünyalarına dair derinlemesine incelikler bulacaksınız. “Açlık”, sadece bir roman değil, aynı zamanda insanın varoluşsal mücadelesini, umut ve umutsuzluk arasındaki ince çizgiyi keşfetme fırsatı sunar.

Bu kitabı okuyarak Knut Hamsun’un edebi dehasını keşfedecek, karakterlerin duygusal zenginliği içinde kaybolacak ve belki de kendi yaşamınızın derinliklerine dair yeni bir perspektif kazanacaksınız.


Knut Hamsun «Açlık» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Knut Hamsun «Açlık» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Knut Hamsun «Açlık» online kitap pdf türkçe oku